Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2021, 13:03   #161
leonidovi4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Beğendikleri:
Beğeni Puanı:
Tecrübe Puanı: 10
klavyeciler
Türkiyenin En Büyük, Müzisyen Paylaşım Forumu Ritim Set Ses Sampleler Korg Türkiye Yamaha Ketron Roland Gem Md Karaoke altyapı Korg Ritim Set Yamaha Pack

Thumbs up Cevap: MG ali a3000 / Genos Set

Alıntı:
yönetim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
MUTLAKA OKU
Merhabalar, benim seti yükleyip çalışmayan aksamlar var vb diye mesajlar geldi bende güncelleme yaptım. İndireceğiniz dosyada 4 adet ppf, 1 adet ppi(direkt yüklemek için), 1 er adette register bankaları dosyası ve ritim dosyası son olarakta tyros fatih hocamızın fabrika seslerinden yaptığı 3 adet banka var. İsterseniz usb ye atıp direk yükleyin bunun için ppi dosyasına girin ve install yapın, isterseniz YEM de başka setlerle de birleştirmek için 4 ppf yi şu şekilde ;
000 : tyros fatih kit
001 : boş kalacak bura
002 : tyros fatih sample
003 : tyros emo
004 : serkan
sıralayıp yükleyebilirsiniz. Eğer sıralamayı bilmiyorsanız sayfada aşağı inip lsb sıralaması set dizme konusunu bularak videoyu izleyebilirsiniz.
NOT : Register ve ritim bankalarını kullanın orgunuza kopyalamayı unutmayın. Aksi takdirde convert ettiğim sesler bozuk çalacaktır. Registerde hepsi düzeltilmiştir.
YENİ OLAN ŞEYLER : Transpozeli zurnalar, transpozeli kemanlar, çalışmayan aksamlar düzeltildi, bir kaç tanede yeni ses...

hidden content may not be quoted
thank you! 11111.............
leonidovi4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır